Ліга страхових організацій України

СК«Універсальна» запустила Сall Center для оптимізації роботи з клієнтами компанії

У ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» відбувся запуск універсального Сall Center для оптимізації роботи з існуючими та потенційними клієнтами компанії.

До співпраці компанією було залучено незалежне асистанс-агентство «Аделіна».

 

«До цього часу в компанії «Універсальна» за номером гарячої лінії 8 800 500 38 010 існував асистанс-центр який надавав допомогу Клієнту “Універсальної” у разі настання страхового випадку, незалежно від місця події та часу доби. Відтепер крім медичного та технічного асистансу клієнт може отримати консультації щодо страхових продуктів, замовити дзвінок страхового агента в зручний для нього час, залишити резюме для працевлаштування та інше. Ми відслідковуємо потреби наших клієнтів за допомогою Call Сenter для того, щоб оперативно поліпшувати комунікації та обслуговування. Це процес динамічний і змінний. Якщо змінюються потреби наших клієнтів ми будемо готові оперативно їх задовольнити», – зазначає Віра Родіонова, начальник відділу управління взаємовідносинами з клієнтами.

 

Покращений Сall Center покликаний надавати оперативну інформацію клієнтам за їхніми запитами та швидку і якісну допомогу у разі настання страхового випадку. Сьогодні на 1 гарячій лінії працює 3 централізовані точки – Сall Center агенції «Аделіна», Сall Center «Універсальної» та робота філій страхової компанії.

 

На сьогодні основними обов’язками, покладеними «Універсальною» на Сall Center агенції «Аделіна» є інформування про страхові послуги, тарифи та адреси філій, інформаційна підтримка клієнтів під час проведення рекламних кампаній, переадресація клієнтів на філії за місцем знаходження клієнта, фіксування даних клієнта, статистика за кількістю і напрямками дзвінків, прийом скарг на обслуговування, прийом анкет на працевлаштування, анкетування під час проведення маркетингових заходів.

 

Основні завдання Сall Center компанії «Універсальна» – це фіксація страхового випадку, медичне обслуговування, надання консультацій у разі виникнення страхового випадку, виклик аварійного комісара, надання технічної допомоги (виклик евакуатора). За філіями “Універсальної” щодо даного напрямку закріплені отримання контактної інформації про клієнта, дзвінок клієнту, продаж страхового полісу, підготовка статистики.

 

Компанія «Універсальна» співпрацює також з асистуючими компаніями “Ортодент-Асистанс” та “Ел.Ай.Сі-Асистанс”. Надання медичної допомоги за кордоном координується міжнародною компанією Assistance “CORIS” International.

Новини страхування Україна