Ліга страхових організацій України

Спасательный круг от СК «Вексель»

З настанням літа і початком періоду відпусток серед клієнтів страхових компаній значно виріс інтерес до страхування яхт та катерів. Відповідно до запитів клієнтів у СК «Вексель» на постійній основі діють умови страхування маломірного водного транспорту – яхт, моторних човнів, катерів, водних мотоциклів, – які передбачають розширені обсяги страхового захисту.

Додатково до основного страхового захисту на умовах відповідальності за повну загибель та пошкодження маломірного транспорту компанія надає можливість застрахувати яхту або ж катер від таких ризиків, як пошкодження при транспортуванні, а також протиправні дії третіх осіб у відношенні судна (крадіжка, вандалізм). Страхувальники мають можливість укласти договір на час участі в різноманітних змаганнях – перегонах, регатах тощо.

СК “Вексель” має багаторічний досвід страхування великого та маломірного водного транспорту. Зокрема, клієнтами компанії були такі великі підприємства, як Київський суднобудівний-судноремонтний завод, чимало яхт-клубів в Україні, морські та річкові перевізники, що здійснюють рейси Чорним та Азовським морями.

Новини страхування Україна