Ліга страхових організацій України

Співпраця МТСБУ і ДАІ

Для успішного впровадження контролю, у 2005 році МТСБУ і ДДАІ МВС України розпочали активну співпрацю. Вже проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, яка передбачає проведення регіональних семінарів для працівників ДАІ і преси, розповсюдження інформаційних листівок

Моторне бюро і Державтоінспекція розробили проект довідки про ДТП, яка буде видаватись на запит страхових компаній або МТСБУ. Таким чином буде прискорений процес виплати відшкодування потерпілому.

Найближчим часом Державтоінспекція погоджує місце розміщення на автомобілі спеціального знаку державного зразка, який свідчить про наявність страхування та передбачений Законом. Цей знак дозволить інспектору ДАІ з відстані визначити наявність обов’язкового страхування відповідальності автовласника.

Одним з найближчих спільних заходів стане вивчення міжнародного досвіду стосовно встановлення відеокамер для фіксації порушень дорожнього руху та впровадження такого досвіду в Україні.

Вже проводяться переговори про комплектацію підрозділів ДАІ фіксаторами швидкості автотранспорту за рахунок Фонду попереджувальних заходів. Цей Фонд створено страховиками-членами МТСБУ для фінансування заходів, направлених на профілактику безпеки дорожнього руху.

Новини страхування Україна