Ліга страхових організацій України

Страхування: за чи проти

Першого червня у Львові, в газеті “Поступ”, відбувся “круглий стіл” на тему: “Страхування в Україні: “за” чи проти”?” Захід проходив у межах Всеукраїнського маркетингово-медійного проекту “Відкрито про страхування”.

До участі у розмові було запрошено представників страхових компаній та банків. А йшлося на ній про рівень розвитку страхування в Україні, стан культури страхування серед населення та проблему довіри до страховиків.

Повноцінний ринок страхування є важливою умовою для підвищення добробуту населення та сталого економічного зростання. В Україні цей сектор перебуває на ранній стадії розвитку і має деякі проблеми. Отож метою проекту “Відкрито про страхування” є згуртування страхових компаній та донесення інформації про страхування до населення, зокрема формування страхової культури в Україні.

Під час “круглого столу” неодноразово звучали нарікання фахівців страхового ринку щодо нелояльного ставлення держави до розвитку страхування в Україні. Також обговорювали проблеми навколо запровадженого цього року обов”язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту.

Слід зазначити, що страхова культура в Україні почне розвиватися тільки тоді, коли українське суспільство чітко сформує власну думку про доцільність страхування. Ми повинні усвідомити визначальну роль страхування у ринковій економіці, як це є у розвинених країнах. Урядовці та пересічні українці повинні зрозуміти, що без страхування нам не зробити державу заможною, а її громадян — упевненими у завтрашньому дні. Страхування дозволяє людям обирати, які ризики є прийнятними для них, а від яких вони б хотіли себе захистити.

Архів Новини страхування