Ліга страхових організацій України

Структурні зміни у «ТАС-Фінанс»

3 жовтня поточного року у Закритому акціонерному товаристві «ТАС-Фінанс» відбулися структурні зміни: згідно рішення Наглядової Ради компанії Вавілкін Михайло Олександрович відізваний з посади Голови Правління, яку він обіймав більше року. Головою Правління «ТАС-Фінанс» Наглядова Рада компанії призначила Кушлянського Олексія Олександровича.

Пан Кушлянський має багаторічний досвід роботи у потужних міжнародних компаніях, зокрема, 8 років – у MLM бізнесі. До переходу у компанію «ТАС-Фінанс» Олексій Кушлянський обіймав посаду Заступника Генерального директора та члена Правління великої міжнародної MLM – компанії. За час роботи пан Кушлянський неодноразово доводив свій професіоналізм, про що свідчить успішна реалізація інноваційних проектів щодо обслуговування клієнтів, реорганізація бізнес-процесів, розвиток системи дистрибуції тощо. Зокрема, Олексій Олександрович має значний практичний досвід роботи і у страхуванні життя.

 

До виконання своїх обов’язків в якості Голови Правління ЗАТ «ТАС-Фінанс» Олексій Кушлянський приступив 3 жовтня 2008 року.

Новини страхування Україна