Ліга страхових організацій України

У Київському національному університеті ім. Т.Шевченка за підтримки ЛСОУ відбулися Страхові Грудневі читання

6 -7 грудня на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка за підтримки ЛСОУ відбулася II Міжнародна науково-практична конференція „Формування конкурентноспроможного страхового ринку України в умовах глобалізації”, в якій взяли участь науковці, представники Ліги страхових організацій України, страхових компаній, журналісти провідних економічних видань і телеканалів, cтуденти університету.

Страхова група „ТАС” виступила не лише спонсором цього заходу, а й активним учасником. Голова Правління Страхової Групи „ТАС” Валерій Суксін у своєму виступі на тему „Розвиток національних ринків страхування” підкреслив, що з кожним роком посилюється вплив ведучих гравців міжнародного страхового ринку на процес розвитку страхування в Україні, та зростає конкуренція між інвесторами за частки українського ринку. Голова Правління СГ „ТАС” Валерій Суксін наголосив, що глобалізація галузі страхування допоможе сформувати конкурентний ринок в Україні.

Основні питання, які розглядались на конференції, були визначені наступними темами: „Креативність та професіоналізм – конкурентні переваги страховика в умовах глобалізації”, „Основи державної політики в сфері регулювання страхової діяльності ”, ”Роль страхового ринку та перспективи розвитку в умовах глобалізації ”, „Інвестиційний потенціал страхових компаній у забезпеченні пріоритетів економічного розвитку в Україні ”та інш.

Учасники конференції обмінялись думками, поспілкувались з колегами, отримали нові знання, примножили потенціал науки та практики страхування.

Новини страхування Україна