Ліга страхових організацій України

У Контакт-Центрі СГ «ТАС» почала працювати система інтерактивного голосового меню IVR

З 27 листопада у Контакт-Центрі Страхової Групи «ТАС» почала працювати система інтерактивного голосового меню IVR. Використання цієї системи дозволило автоматизувати обслуговування телефонних дзвінків.

Фактично система інтерактивного голосового меню IVR цілодобово забезпечує інформаційну підтримку внутрішніх і зовнішніх клієнтів СГ «ТАС», скорочує час їх обслуговування.

У результаті у тих, хто зателефонував в СГ «ТАС» за цілодобовим контактним телефоном 8-800-500-19-50, з’явилась можливість отримати відповіді на свої питання в автоматичному режимі. Якщо ж потрібна відповідь спеціаліста з уточнюючих питань, то автоматика переадресує виклик до потрібного адресата. Крім того, коли всі оператори зайняті і не можуть відповісти на дзвінок одразу, то клієнт СГ «ТАС» може залишити своє повідомлення – йому обов’язково передзвонять і нададуть відповіді на питання.

Система інтерактивного голосового меню IVR також дозволить спеціалістам СГ «ТАС» аналізувати якість обслуговування, робити відповідні прогнози і вносити необхідні корективи у цей процес.

Новини страхування Україна