Ліга страхових організацій України

Українська страхова група” увійшла до золотого фонду страхового ринку України

Страхову компанію „Українська страхова група” визнано однією з найбільш стійких та інформаційно відкритих страхових компаній України. За результатами дослідження, оприлюдненого рейтинговим центром інформаційної групи „Експерт Україна”, компанії присвоєно оцінку „Аа”. Цей показник визначається як „високий рівень стійкості”. Таким чином „Українська страхова група” увійшла до списку 36 найсильніших учасників ринку за підсумками роботи в першому півріччі 2006 року.

Загалом до рейтингу стійкості та інформаційної відкритості за загальними видами страхування увійшли 100 страхових компаній, які було розподілено на 3 групи. Група „А” включає 36 компаній, які демонструють фінансову стійкість та інформаційну відкритість в роботі. Їх „Експерт” назвав „золотим фондом страхового ринку України”. До групи „В” входять 9 компаній, які охарактеризовані, як недостатньо відкриті. До останньої групи „С” увійшли компанії, які оприлюднювали фінансову інформацію про свою діяльність лише в разі власної зацікавленості. При цьому в рейтингу зазначено, що оприлюднених ними даних недостатньо для визначення рівня їх прибутковості.

В дослідженні рейтингового центру було використано модель аналізу, запроваджену Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг.

Результати рейтингу опубліковані в № 36 журналу „Эксперт Украина” від 18 вересня 2006 року та на сайті http://www.expertra.com/

Кваліфіковані фахівці Компанії використовують сучасні маркетингові підходи до роботи з клієнтами, що, у свою чергу, дозволяє розробляти і впроваджувати нові страхові продукти і послуги, займати вагоме місце на страховому ринку України.

Новини страхування Україна