Ліга страхових організацій України

Відбулася міжнародна конференція на тему: «Зовнішньоекономічна діяльність в Україні: нові орієнтири, нові перспективи й можливості для міжнародної торгівлі»

Конференцію організував Український Національний комітет Міжнародної Торгової Палати. Форум розкрив стратегічні вектори розвитку міжнародної торгівлі, конкретні ініціативи й інновації у діяльності Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств.

Гості Форуму: Гі Себбан, Генеральний секретар Міжнародної Торгової Палати, Володимир Щелкунов, Президент УНК МТП, Павло Попов, директор Департаменту двостороннього торгово-економічного співробітництва, Юрій Гладун, представник Державної податкової адміністрації України, Павло Пашков, заступник Голови Державної митної служби України. На форумі обговорювалися тенденції розвитку міжнародної торгівлі й місце в ній України; що нового внесе нова урядова команда в стратегію й тактику зовнішньоекономічної діяльності; як вплине на економіку України вступ у ВТО і які міри уряд планує почати для пом’якшення впливу даного рішення на українських товаровиробників; митні інновації в Україні; нова податкова політика в сфері зовнішньоекономічної діяльності; перспективи торгівлі з Росією.

У рамках Форуму була надана можливість виступити віце-президентам УНК МТП за напрямками діяльності. Голова Комісії з питань банківських технологій, фінансових послуг та інвестиційної політики УНК МТП , заступник Голови Правління Рижова Т.С. виступила з інформацією про стан страхового ринку України на сьогоднішній день.

Новини страхування Україна