Відбулось четверте засідання Громадської ради при Держфінмоніторингу

25 травня відбулось четверте засідання Громадської ради при Держфінмоніторингу. Лігу страхових організацій України представляла Романа Навальківська, директор департаменту страхового права та методології ЛСОУ.

Відкрила засідання Громадської ради та ознайомила учасників з порядком денним Голова Громадської ради при Держфінмоніторингу, Катерина Віталіївна Калустова.

В рамках обговорення нормативно-правових актів, розроблених Державною службою фінансового моніторингу України, Віталій Миколайович Складанний, начальник Юридичного управління Державної служби фінансового моніторингу України зазначив, що протягом 2015-2016 років прийнято 37 розроблених Держфінмоніторингом нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму, та фі­нансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Він проінформував присутніх, що у 2015 році прийнято 12 рішень Уряду та 20 наказів Міністерства фінансів України, із них 8 спільних з іншими державними органами. Що стосується 2016 року, то наразі на супроводженні Держфінмоніторингу знаходяться 9 проектів нормативно-правових актів, розроблених Держфінмоніторингом, спрямованих на реалізацію вимог Закону України «Про запобігання та протидію ле­галізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму, та фі­нансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Також Голова Громадської ради при Держфінмоніторингу та члени Громадської ради заслухали Інформацію щодо змін форм обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та інструкції щодо їх заповнення, і взяли участь в обговоренні актуальних питань, що виникають у суб’єктів фінансового моніторингу.

Hовини ЛСОУ Актуально