Ліга страхових організацій України

Відбулось Спільне засідання Ради та Президії ЛСОУ

18 листопада  відбулося Спільне засідання Президії та Ради Ліги страхових організацій України. Президент ЛСОУ Олександр Філонюк проінформував присутніх про діяльність Ліги страхових організацій України за звітний період у напрямках нормативно-правового вдосконалення страхового ринку України, захисту інтересів страховиків, подальших планів діяльності ЛСОУ, організаційно-методичної роботи та ін.

Запрошений на засідання Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Олександр Залєтов та Віце-президент ЛСОУ Лариса Голозубова ознайомили присутніх щодо регуляторної діяльності  Нацкомфінпослуг та ініціатив ЛСОУ з зазначених питань. Серед основних законопроектів, участь у супроводженні яких приймає Нацкомфінпослуг, – проект Закону України «Про страхування» №1797-1 та законопроекти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» № 2413а, «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» № 2414а. О.Залєтов наголосив на важливості оновлення інформації про діяльність страховиків на сайтах компаній у рамках схвалення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах фінансових установ» та про внесення зміни до Положення про державний реєстр фінансових установ та про внесення зміни до Положення про державний реєстр фінансових установ на Комісії 10.11.2015 року.

Крім того, учасники засідання заслухали, обговорили та затвердили План роботи Ліги страхових організацій України на 2016 рік за основними напрямками роботи, серед яких – вдосконалення страхової діяльності, роботи з аналітичного забезпечення, міжнародної діяльності, роботи по окремим питанням взаємодії з органами державної влади та ін. Виступаючи перед учасниками Спільного засідання Президії та Ради Ліги страхових організацій України, Президент ЛСОУ Олександр Філонюк наголосив, що серед основних викликів 2016 року – консолідація функцій регулювання та нагляду за ринками фінансових послуг, прийняття Закону України «Про страхування» та реформування Податкового законодавства.

Hовини ЛСОУ Актуально