Правління Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe, за результатами аналізу результатів роботи Групи у першому півріччі 2010 року , повідомило Спостережну Раду та громадськість, що заплановане зростання обсягу прибутку до оподаткування на 10% у 2010 році буде досягнуто.
Це стало можливим завдяки збалансованому розвитку Групи на ключових ринках Центральної та Східної Європи, а також, результатам заходів, що впроваджувались у всіх компаніях Групи з метою підвищення їх ефективності.
Правління Vienna Insurance Group сподівається, що дана тенденція збережеться і в 2011 році. Таким чином, очікується, що в 2011 році обсяг прибутку до оподаткування зросте ще на близько 10%, шляхом зростання обсягів страхових премій. Таких результатів можна буде досягти за умов відсутності значних погіршень економічних та правових умов, а також надзвичайних подій (збитки від природних катаклізмів).
«Позитивні результати роботи Vienna Insurance Group та стабільне зростання ключових показників свідчить про високий рівень довіри клієнтів до бренду Vienna Insurance Group та їх впевненості у захисті, який гарантують компанії – Члени VIG», – зазначив Голова Правління СК «Глобус» VIG п. Володимир Ганчак.