Ліга страхових організацій України

ЗАТ „ПРОСТО-страхування” офіційний страховик та генеральний спонсор VIII міжнародного журналістського автопробігу „Дорога до Криму: проблеми та перспективи”

Сьогодні в інформаційній агенції „Укрінформ” відбулася прес-конференція, присвячена VIII міжнародному журналістському автопробігу „Дорога до Криму: проблеми та перспективи”, який відбудеться з 6 по 15 червня 2006 року.

ЗАТ „ПРОСТО-страхування” як генерального спонсора і страховика представляв Голова Правління – Павло Фурсевич. В акції візьмуть участь 25 екіпажів загальнонаціональних і регіональних ЗМІ нашої країни, а також приєднаються журналісти з Польщі та Литви. Генеральним телевізійним партнером заходу виступить “Перший національний канал”, а генеральним радіо партнером – “Гала радіо”. Щодо цілей, які ставить перед собою ЗАТ “ПРОСТО-страхування”, виступаючи в ролі генерального спонсора та генерального страховика, то їх окреслив під час прес-конференції Павло Фурсевич. В першу чергу, це пропаганда страхування в регіонах України, привертання уваги громадськості до страхування в цілому. По-друге, це безпосередня підтримка та страховий захист учасників акції та їх авто. Екіпаж „ПРОСТО-страхування” також візьме участь в автопробігу. Наша прес-служба буде детально висвітлювати та звітувати про всі події протягом пробігу.

Новини страхування Україна