АСК «ОМЕГА» за 5 місяців 2015 року виплатила 3,3 млн.грн. за договорами ДМС

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» за 5 місяців 2015 року тільки за договорами добровільного медичного страхування здійснила виплат на загальну суму 3,3 млн. гривень. За цей період врегульовано 17405 страхових подій з безперервного страхування здоров’я. У середньому співробітники управління медичного страхування врегулюють близько 150 страхових подій в день.

Аналіз захворювань Застрахованих осіб показав, що більш, ніж 86% страхових подій припадає на амбулаторно-поліклінічні випадки, близько 14% — на страхові випадки, пов’язані з лікуванням в умовах стаціонару. При цьому 289 Застрахованих проходили лікування у відділеннях реанімації або палатах інтенсивної терапії, 162 — були прооперовані за життєвими показниками.

«Слід зазначити, що значно зросла кількість інфарктів міокарда і станів, які призводять до тривалої і стійкої втрати працездатності та інвалідності. Це, ймовірно, безпосередньо пов’язано з важкою соціально-політичною ситуацією в країні», — прокоментував начальник управління медичного страхування АСК «ОМЕГА» Дощинський В.А. – «Крім того, зниження платоспроможності населення і подорожчання лікарських препаратів призводить до збільшення загального числа заявлених страхових випадків. Так, за 5 місяців 2015 року у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року кількість врегульованих справ з ДМС в нашій Компанії зросла на 40%, сума страхових відшкодувань — більш, ніж на 0,5 млн. грн .. «- додав Дощинський В.А.

Всього за різними програмами добровільного медичного страхування в АСК «ОМЕГА» застраховано працівників 45 підприємств, загальна кількість застрахованих досягає 25 тисяч чоловік.