Українська
English
RSS
Контакти ЛСОУ
liga@uainsur.com
Про Лігу
Загальна інформація
Статут ЛСОУ
Президія ЛСОУ
Діяльність Ліги
План роботи на 2021 рік
Комітети ЛСОУ
Міжнародна діяльність
Прес-служба
Інформація для ЗМІ
Головне
Hовини ЛСОУ
Новини страхування
Анонси
Дайджест ЛСОУ
Огляд преси
Дні народження
Пам’ятка клієнта страхової компанії
Фоторепортаж
Відкрите страхування
Ризикове страхування
Страхування життя
Законодавство
Закони України
Кодекс етики в страховій діяльності
Фінмоніторинг
Перелік страхових компаній України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн ЄС/Шенгенської зони
ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ОСЦПВ: В 2020 РОЦІ УКЛАДЕНО ПОНАД 3 МЛН. ЕЛЕКТРОННИХ ДОГОВОРІВ
Дата:
25.01.2021.
Розділ:
Новини страхування
,
Україна
ПРЕС-РЕЛІЗ
Олександр Філонюк
, Президент ЛСОУ
Огляд преси
Александр Залетов возглавил управление НБУ по надзору за финансовыми компаниями
Страховщики Украины за 2020 год увеличили отчисление налогов на 24,5%
Консолидация и самоочистка небанковского финрынка продолжается – первый замглавы НБУ Рожкова Екатерина
Анонси
10.02.2021
ТОВ «Інститут післядипломної освіти та бізнесу» 01 — 04 березня 2021 року проводить Он лайн навчання та складання іспиту для керівників страхових організацій, та осіб що їх заступають, головних бухгалтерів страхових компаній та осіб , що їх заступають на відповідність знань професійним вимогам за новою типовою програмою з елементами міжнародних стандартів фінансової звітності
10.02.2021
ТОВ «Інститут післядипломної освіти та бізнесу» 22 лютого 2021 року проводить Вебінар для фахівців з фінмоніторингу за темою: «СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ДОХОДІВ, ОДЕРЖАНИХ ЗЛОЧИННИМ ШЛЯХОМ/ФІНАНСУВАННЯ ТЕРОРИЗМУ.»
10.02.2021
ТОВ «Інститут післядипломної освіти та бізнесу» 16 лютого 2021 року проводить семінар за темою: Формування фінансової звітності на основі таксономії за МСФЗ. Структурні елементи таксономії за МСФЗ. Розширення таксономії для деяких фінустанов.
Всі анонси