ЛСОУ взяла участь у засіданні робочої групи з підготовки законодавчої ініціативи щодо страхування професійної журналістської діяльності в зоні АТО

27 квітня 2015 року в Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики відбулося перше засідання робочої групи з підготовки законодавчої ініціативи щодо страхування професійної журналістської діяльності в зоні АТО. Лігу страхових організацій України на засіданні представила директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.
В рамках робочого діалогу учасники засідання розглянули норми чинного законодавства щодо організації соціального захисту та особливостей трудових відносин, прав та обов’язків телерадіоорганізацій, їх працівників та ін. До наступного засідання робочої групи учасники заходу вирішили виробити рекомендації та кейси для страховиків щодо створення конкретних варіантів програм страхування життя та здоров’я журналістів.
У роботі засідання взяли участь заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова, представники Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, ЛСОУ, УФУ, Асоціації «Страховий бізнес», українських страхових компаній, Незалежної медіапроспілки України (НМПУ), Інституту масової інформації (ІМІ), ЗМІ та ін.
На сьогодні в зоні АТО акредитовано близько 4 тисяч журналістів.