До уваги страховиків – членів Ліги страхових організацій України!

Інформуємо Вас, що Нацкомфінпослуг розроблено новий проект розпорядження «Про затвердження Положення про обов’язкові критерії та нормативи достатності, диверсифікованості та якості активів страховика та визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України», який було офіційно оприлюднено на сайті  Нацкомфінпослуг 30.06.2015 р.

Проект розпорядження розміщено на сайті Нацкомфінпослуг http://nfp.gov.ua/news/1067.html.

Регуляторним актом передбачається скасування попередніх розпоряджень Нацкомфінпослуг, якими встановлено перелік активів для представлення коштів страхових резервів  і затверджено єдиний документ, яким встановлюються обов’язкові критерії та нормативи достатності, диверсифікованості та якості активів страховика.

Хочемо відмітити, що основна частина пропозицій і зауважень, підготовлених Лігою страхових організацій України до попереднього проекту розпорядження Нацкомфінпослуг щодо розміщення страхових резервів була врахована при розробці нового документа.

Просимо Вас розглянути зазначений документ та надіслати Ваші пропозиції та зауваження до 07 липня 2015 р. на електронну адресу: tatyana@uainsur.com.  Відповідальна особа – фінансовий директор ЛСОУ Бордюк Тетяна Миколаївна, тел (044) 516-43-28.